Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Cielętniki

Cielętniki, dolnośląskie

  • 134 900 zł
  • 984,06 m²
  • 137,09 zł/m²

Zdjęcie

Jarosław Musiałe...

Skontaktuj się

Działka budowlana Cielętniki

Cielętniki, dolnośląskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

134 900 zł

984,06 m²

137,09 zł/m²

Działka budowlana Cielętniki

Zaktualizowane: 7 maja 2026

134 900 zł 984,06 m² 137,09 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 134 900 zł (137,09 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 984,06 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze, szambo
  • Źródło: biuro nieruchomości: NEXUS360 Nieruchomości, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 74/17137/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka budowlana 984 m² Cielętniki, gm. Zawonia | Spokojna okolica blisko lasów
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 984,06 m² położona w miejscowości Cielętniki (gmina Zawonia).
Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasów oraz nowo powstającej zabudowy jednorodzinnej. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy i kontaktu z naturą, a jednocześnie dobrego dojazdu do większych miejscowości. (...)

Agent

Jarosław Musiałek

573 740...

573 740 528

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

573 740...

573 740 528

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy